Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

50 bin vatandaşa hizmet götürülüyor

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN GİRİŞİMLERİYLE DÜZCE BELEDİYESİ BÜNYESİNDE OLUŞTURULAN VE KISA SÜRE DE YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA 4 BİNİN ÜZERİNDE KONUT İLE 50 BİN VATANDAŞIN KAPISINA HİZMET GÖTÜRME BAŞARISI GÖSTEREN BAHÇEŞEHİR A.Ş. KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIYLA ÇALIŞMALARINI YAZ AYLARINDA DA SÜRDÜRMEYE HAZIRLANIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
50 bin vatandaşa hizmet götürülüyor
30 views
27 Nisan 2021 - 17:18
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleriyle Düzce Belediyesi bünyesinde oluşturulan ve kısa süre de yaptığı çalışmalarla 4 binin üzerinde konut ile 50 bin vatandaşın kapısına hizmet götürme başarısı gösteren Bahçeşehir A.Ş. kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını yaz aylarında da sürdürmeye hazırlanıyor.

Toplu konutlardaki yönetim sorunlarını ortadan kaldırmak, yeşil ve çevre ile uyumlu yaşam alanları oluşturmak için kurulan Bahçeşehir Yönetim ve Site Hizmetleri A.Ş çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Düzce Belediyesi bünyesinde kurulan, kurulduğu günden itibaren kısa süre içerisinde Bahçeşehir bölgesine 36 personel ile 4 bin konuta hizmet verir hale gelen Bahçeşehir Yönetim A.Ş. kaliteli hizmet anlayışıyla yaklaşık 50 bin vatandaşın ayağına hizmet götürmeyi sürdürüyor.

Binaların iç ve dış temizlikleri aralıksız sürdürülüyor

Bahçeşehir bölgesi ve özel toplu konutlarda 4 binden fazla konuta hizmet götüren Bahçeşehir Yönetim A.Ş., çöpleri her gün düzenli olarak kapı önünden almasının yanında, bina dış çeperlerinde mıntıka temizliği, profesyonel peyzaj çalışmaları, Covid-19 sürecinde dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütüyor.

Bahçeşehir’in yanı sıra şehir merkezinde bulunan birçok siteye de hizmet götüren şirket, kaliteli ve profesyonel hizmetleriyle yaz aylarında da sıkı bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.