Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Özlü eğitime ayrı bir önem veriyor

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN, İKİLİ EĞİTİMİN SONLANDIRILMASI VE ŞEHİR İÇİNDEKİ OKULLARIN TAŞINMASI İÇİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ EĞİTİM SEFERBERLİĞİNİN BİR PARÇASI OLAN AZMİMİLLİ İLKOKULUNUN İNŞAATINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Özlü eğitime ayrı bir önem veriyor
52 views
09 Şubat 2022 - 18:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün, ikili eğitimin sonlandırılması ve şehir içindeki okulların taşınması için gerçekleştirdiği eğitim seferberliğinin bir parçası olan Azmimilli İlkokulunun inşaatında çalışmalar sürüyor.

Mülkiyeti Düzce Belediyesine ait olan bölgede 24 derslikli Azmimilli İlkokulunun inşaat çalışmaları kar yağışının sona ermesinin ardından yeniden başladı. Düzce’de ikili eğitim sisteminin kalkması ve şehir içinde kalan okulların birer birer kent dışına alınması için tüm imkânları seferber eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleriyle başlayan Azmimilli İlkokulunun yeni binası hızla yükseliyor. Kasım Aktaş Ortaokulunun ardından Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokolle başlanan okulun inşaatında birinci kat çıkıldı.

“Eğitim için imkanları seferber ediyoruz”

Her fırsatta eğitime yatırım yapılması için çaba sarf eden ve iş insanlarını da sürece dâhil eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, okulların fiziki şartlarının iyileştirilmesinin hem şehre hem de öğrencilere büyük katkı sağlayacağının altını çizdi. Azmimilli İlkokulunun inşaatının devam ettiğini söyleyen Özlü, “Okullarımızdaki fiziki şartları iyileştirmek için hem kamu hem de iş insanlarımızla akıl yürütüyoruz. Kasım Aktaş ile başlayan sürecimiz Azmimilli İlkokulu ile devam ediyor. Çocuklarımızın nispeten daha sakin bölge ve modern binalarda eğitim alacağı okulları inşa etmek için bütün imkânlarımızı seferber edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Azmimilli mahallesindeki eski yerinden taşınacak okul ile birlikte bölgede trafiğin rahatlaması öngörülüyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.