Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Özlü’den Asya Suya teşekkür

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, KONURALP PRUSİAS AD HYPİUM ANTİK KENTİNDE YAPILAN KAZI ÇALIŞMALARINA DÜZCE’DE FAALİYET GÖSTEREN İŞ ADAMLARININ DESTEĞİNİN ÖNEMLİ OLDUĞUNUN ALTINI ÇİZEREK, “SU VE MASKE DESTEĞİ SAĞLADIKLARI İÇİN ASYA SU SAHİBİ YUNUS EMRE GÜLAY’A ŞAHSIM VE HEMŞERİLERİM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Özlü’den Asya Suya teşekkür
131 views
28 Aralık 2020 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Konuralp Prusias Ad Hypium Antik Kentinde yapılan kazı çalışmalarına Düzce’de faaliyet gösteren iş adamlarının desteğinin önemli olduğunun altını çizerek, “Su ve maske desteği sağladıkları için Asya Su sahibi Yunus Emre Gülay’a şahsım ve hemşerilerim adına teşekkür ederim” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin tarihinin gün yüzüne kavuşması için başlatılan Konuralp Antik Kent Tiyatro kazı çalışmalarının öneminin farkına varılmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek, “Düzceli ve Düzce’de faaliyet gösteren iş adamlarımızın çalışmalarımızı takdir etmesi ve ellerini taşın altına koyarak imkanları doğrultusunda destek sağlamaları, bizi memnun ediyor. Bu kapsamda Asya Su firmasının sahibi Yunus Emre Gülay’a kazı çalışmalarına başladığımız ilk günden bu yana Konuralp Antik Kent Tiyatrosunda görev alan çalışanlara yaptığı su ve maske desteğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Düzce’nin geleceğine herkesin sahip çıkmasını arzu ediyorum. Türkiye’ye örnek olacak projeler geliştiriyoruz. Düzce butik bir şehir, bulunduğu konum itibariyle de yeşili bol, denize kıyısı olan bir şehir. Biz de şehrimizin bu güzelliklerinin gelişmesi ve tanıtılması noktasında projeler üreterek Düzce’yi modern, kaliteli, temiz, güvenli, sağlıklı ulaşımda konforlu yep yeni yüzüne kavuşturuyoruz. Attığımız her adımı geleceği planlayarak atıyoruz. Bu bağlamda Düzce için bir civi dahi olsa katkıda bulunan herkese en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.