Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Yanmaz, itfaiyecileri unutmadı

AKÇAKOCA BELEDİYE BELEDİYE BAŞKANI OKAN YANMAZ İTFAİYECİLİK HAFTASI NEDENİ İLE İTFAİYE ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ. BAŞKAN YANMAZ; KÖKLÜ MESLEKLERDEN OLAN İTFAİYECİLİK, EN ÇARESİZ KALINAN ANLARDA YARDIM ELİ OLMASI BAKIMINDAN KUTSAL MESLEKLER ARASINDAKİ YERİNİ KORUMAKTADIR. TÜM CANLILARIN ATEŞTEN KAÇTIĞI SIRADA İTFAİYECİLERİN KENDİLERİNİ ATEŞE ATTIĞINI BELİRTTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Yanmaz, itfaiyecileri unutmadı
441 views
01 Ekim 2020 - 13:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Akçakoca Belediye Belediye Başkanı Okan Yanmaz, İtfaiyecilik Haftası nedeni ile İtfaiye çalışanları ile bir araya geldi.

İtfaiye personelini ziyaret ederek İtfaiyecilik Haftasını kutlayan Akçakoca Belediye Belediye Başkanı Okan Yanmaz, “Köklü mesleklerden olan itfaiyecilik, en çaresiz kalınan anlarda yardım eli olması bakımından kutsal meslekler arasındaki yerini korumaktadır. Tüm canlıların ateşten kaçtığı sırada itfaiyecilerin kendilerini ateşe atıyor. 24 saat halkın emrinde olan itfaiye çalışanları büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye çalışanları, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup, onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, ailelerini geride bırakan, zor şartlarda ve mesai kavramı gözetmeksizin çalışan bütün itfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftası’nı kutlar, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.