Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Beyaz masa karla mücadeleyi hızlandırdı

DÜZCE BELEDİYESİ, GEÇTİĞİMİZ HAFTA SONU İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN YOĞUN KAR YAĞIŞIYLA MÜCADELESİNİ TÜM BİRİMLERİYLE HEM SAHADA HEM SAHA ARKASINDA BAŞARILI ŞEKİLDE SÜRDÜRDÜ. 153 BEYAZ MASA OFİSİ, KARLA MÜCADELE KAPSAMINDA GELEN TOPLAM 723 TALEBE İLGİLİ BİRİMLERE İLETEREK VATANDAŞ İLE BELEDİYE ARASINDA KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRDÜ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Beyaz masa karla mücadeleyi hızlandırdı
68 views
22 Ocak 2021 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Düzce Belediyesi, geçtiğimiz hafta sonu itibariyle etkili olan yoğun kar yağışıyla mücadelesini tüm birimleriyle hem sahada hem saha arkasında başarılı şekilde sürdürdü. 153 Beyaz Masa Ofisi, karla mücadele kapsamında gelen toplam 723 talebe ilgili birimlere ileterek vatandaş ile Belediye arasında köprü vazifesi gördü.

Düzce Belediyesi karla mücadele ekipleri, geçtiğimiz günlerde kenti etkisi altına alan yoğun kar yağışının başlaması ile ivedi bir şekilde sahadaki yerini alarak yılın ilk zorlu kar sınavını başarıyla geçti. Bir yandan karla kaplanan yolları açılması, diğer taraftan kaldırım ve köprülerdeki karların kürenmesi sağlanarak vatandaşların mağduriyet yaşamasının önüne geçildi. Mesai mefhumu gözetmeksizin sahada görevlerini yerine getiren ekipler kadar saha arkasında yağışla birlikte ortaya çıkan olumsuzluklar ve taleplerin aktarılmasının ardından hızlı müdahalelerle çözüme kavuşturulmasını sağlayan 153 Beyaz Masa ekiplerinin mücadelesi de takdir topladı.

Çağrıların 723’ü karla alakalı

Kar yağışının başladığı ilk andan itibaren gelen şikayetlerin hassasiyetle üzerinde durulması ve saha ekipleri ile koordineli şekilde hızlıca giderilmesi adına büyük çaba sarf eden Beyaz Masa ekipleri, kar yağışının başladığı 16 Ocak Cumartesi akşamından 19 Ocak Salı gününe kadar yaşanan toplam 723 talebe hızlı müdahalelerle cevap verdi. Rutin şikayetlerin yanında kar yağışından ötürü yaşanan mağduriyetlere yönelik şikayetlerin ağırlık gösterdiği süreçle ilgili vatandaşlardan gelen taleplerin tamamına yakını kriz masası, İtfaiye Müdürlüğü ve karla mücadele ekiplerine yönlendirilerek, çözüme kavuşturuldu. Beyaz Masa, kar’la mücadele kapsamında gelen taleplerin yanı sıra elektrik kesintisi, su sayacı donma, rögar tıkanıklığı, ulaşım konularında Bin 17, kar ile ilgili ise 723 talep gerekli birimlere ulaştırılarak toplamda Bin 740 talebin çözülmesine katkı sağlandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.