Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bilal Veli: “Online tahsilat sistemleri ile teması en aza indirin”

BİLSOFT YAZILIM YÖNETİM KURULU BAŞKANI BİLAL VELİ, E-FATURANIN AVANTAJLARINA DEĞİNEREK, ESNAFIN ONLİNE TAHSİLAT SİSTEMLERİ İLE TEMASI EN AZA İNDİREBİLECEKLERİNİ BELİRTTİ. VELİ, “GELENEKSEL YÖNTEMLERİN DIŞINA ÇIKARAK ONLİNE TAHSİLATI MÜŞTERİLERİNİZE VE BAYİLERİNİZE SUNMANIZ SİZE FARKLI BİR TAHSİLAT KANALI AÇACAKTIR” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bilal Veli: “Online tahsilat sistemleri ile teması en aza indirin”
175 views
23 Mart 2021 - 10:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Faturanın avantajlarına değinerek, esnafın online tahsilat sistemleri ile teması en aza indirebileceklerini belirtti. Veli, “Geleneksel yöntemlerin dışına çıkarak online tahsilatı müşterilerinize ve bayilerinize sunmanız size farklı bir tahsilat kanalı açacaktır” dedi.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından E-Fatura uygulamasına geçilmesinin ardından esnafın geçiş yapmaya başladığı sistem ile ilgili Düzce’de bulunan Bilsoft Yazılım, E-Fatura ile vatandaşların fatura işlemlerini kolaylaştırdı. Bilsoft Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Veli, son günlerde korona virüs sebebiyle online sistemin yoğun şekilde kullanılamaya başlandığını ifade ederek, şu ifadeleri kullandı:

“Online tahsilat sistemleri ile temas en aza indiriliyor. Aynı zamanda firmaların en önemli finansal sorunlarının başında, düzenli tahsilat yapamamak gelir. Bu durumlar birçok firma için, gerek alacak takibinde gerekse de nakit akışlarında sıkıntı yaşatmaktadır. Özellikle yüksek hacimli nakit akışı olan firmalar bu sıkıntıları yakından hissetmektedir. Yaşanan bu sıkıntıları çözmek için geliştirilen geleneksel modeller olmakla birlikte, bu modellerin işlevselliği ve verimliliği teknolojinin gelişmesi ile tartışılma noktasına gelmiştir. Geleneksel yöntemlerin dışına çıkarak online tahsilatı müşterilerinize ve bayilerinize sunmanız size farklı bir tahsilat kanalı açacaktır. Fiziki pos, nakit ya da çek ile yapılan tahsilatın aksine, online tahsilatta herhangi bir zaman sınırı yaşamadan, istediğiniz zaman müşterinizden alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Sadece ödeme almak konusunda değil, müşterinize ulaşma konusunda da online tahsilat daha hızlıdır. Müşterinizin ödeme yapabilmek için sadece internete bağlı olması yeterlidir. Ayrıca ödeme zorluğu yaşayan firmalara karşı, online tahsilat sistemini kullanmak, onlara istediği karttan, istediği oranda taksit yapma imkanı sağlayacağı için, onlara da ödeme kolaylığı avantajı sağlar” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.