Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cedidiye Meydan Projesi için toplandılar

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AÇIKLADIĞI CEDİDİYE MEYDAN PROJESİ İÇİN HAK SAHİPLERİ İLE YENİDEN BİR ARAYA GELDİ. BAŞKAN ÖZLÜ, MEYDANIN ŞEHRİN KALBİ VE MERKEZİ KONUMUNDA OLDUĞUNU İFADE EDEREK, “VAKİT KAYBETMEDEN BAŞLAYALIM. BU GÜZEL PROJEYİ HEP BİRLİKTE YAPALIM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Cedidiye Meydan Projesi için toplandılar
158 views
09 Şubat 2021 - 18:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz günlerde açıkladığı Cedidiye Meydan Projesi için hak sahipleri ile yeniden bir araya geldi. Başkan Özlü, meydanın şehrin kalbi ve merkezi konumunda olduğunu ifade ederek, “Vakit kaybetmeden başlayalım. Bu güzel projeyi hep birlikte yapalım” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Cedidiye Meydan Projesinin bir an önce hayata geçirilmesi hak sahipleriyle yeniden bir araya geldi. Prof.Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi toplantı salonunda Cedidiye Meydanında hissesi bulunan hak sahipleri ve mevcut kiracılar ile buluşan Başkan Özlü’ye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Proje Müdürü İnşaat Mühendisi Mustafa Erkan eşlik etti.

Projenin son halinin 3 boyutlu sunumu ve parselizasyona dair bilgilendirmenin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Özlü, “Burası Düzce’nin merkezi. Bir tarafında gecekondu tarzı dükkanlar, bir tarafında Osmanlı tarzı camisi bir yanında da modern mimariyle belediye binası. Üç farklı yapı modeli. Gönlümüz burayı nezih bir hale getirmek. Mevcut manzara oraya hiç yakışmıyor. Özel mülkiyet söz konusu olduğu içinde sizlerle istişare ederek gerçek değerine ulaşmasını arzu ediyoruz. Burası Düzce’nin kalbi, Düzce’nin merkezi olacak” dedi.

Cedidiye Meydan Projesinin tek başına bir proje olmaktan öte olduğunu belirten Başkan Özlü, “Sizlerin de bildiği üzere parklarımız var. Millet bahçesi yapıyoruz. Ardından İstanbul Caddesi cephe giydirme ve Cedidiye Meydanıyla tamamlanan nezih bir görüntü olsun istiyoruz. Maliyetler ne ise bunu da birlikte paylaşacağız. Vakit kaybetmeden başlayalım. Bu güzel projeyi hep birlikte yapalım” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.