Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Covid-19 salgınının KOBİ’lere etkileri

KORONA VİRÜS SONRASINDA KOBİ’LERİN SALGINDA Kİ ETKİLERİ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERDE BULUNAN BİLSOFT YAZILIM YÖNETİM KURULU BAŞKANI BİLAL VELİ, ” KOBİ’LERİN İHTİYAÇ DUYDUĞU TİCARİ YAZILIMLARI BİRBİRİNE ENTEGRE ÇALIŞACAK ŞEKİLDE SUNMA VİZYONUYLA FAALİYET GÖSTEREN BİLSOFT YAZILIM, ÖN MUHASEBE PROGRAMINA ENTEGRE ÇALIŞAN TEKNİK SERVİS PROGRAMINI KULLANICILARINA SUNMAKTADIR” İFADELERİNİ KULLANDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Covid-19 salgınının KOBİ’lere etkileri
220 views
09 Şubat 2021 - 10:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Korona virüs sonrasında KOBİ’lerin salgında ki etkileri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bilsoft Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Veli, “KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu ticari yazılımları birbirine entegre çalışacak şekilde sunma vizyonuyla faaliyet gösteren Bilsoft Yazılım, ön muhasebe programına entegre çalışan teknik servis programını kullanıcılarına sunmaktadır” ifadelerini kullandı.

Korona virüs salgını nedeni ile getirilen kısıtlamalar, kişiler arası temasların asgari düzeye indirildiği bir dönem oldu. Covid-19 salgınının KOBİ’lere etki ettiği bu süreç ile ilgili olarak Bilsoft Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Veli konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Veli, geliştirdikleri yazılım ile KOBİ’lerin salgını en az etki ile atlatması için çalışmalar yürüttüklerini belirterek, “Pandemi dolayısıyla getirilen kısıtlamalarla, kişiler arası temasların asgari düzeye indirildiği bir dönemi yaşıyoruz. Bu durum, büyük işletmelerin yanında, yiyecek içecek işletmeleri başta olmak üzere KOBİ’lerin iş yapış şekillerini de önemli oranda etkiledi. Pandemi dolayısıyla hem işletme sahipleri hem de müşteriler temasa geçmeden işlemlerini tamamlamak istiyor. O nedenle, işletmeler mümkün olan her alanda online ticari yazılımları iş yapış şekillerine entegre ederek müşterilerine evlerinden işlemlerini gerçekleştirme/takip etme imkanı sağlamaktadır. Müşterilere internetin olduğu her yerden işlemlerini takip etme olanağı sağlayan ticari yazılımlardan bir tanesi de teknik servis programlarıdır. Teknik servis programları, müşterilere internetin olduğu her yerden cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden teknik servise verilen cihazın servise girişinden itibaren geçirdiği tamir ve bakım işlemlerine ilişkin bütün süreçleri adım adım takip etme olanağı sağlamaktadır. Bu programlar, özellikle elektronik cihazların bakım onarım işlemlerini gerçekleştiren işletmelerin cihazı teslim alması ile başlayan ve cihazın bakımının/onarımının yapılarak müşteriye teslim süreçlerinin etkin ve hatasız şekilde takip edilmesine olanak sağlayan internet tabanlı programlardır” dedi.

“Hem işletme hem müşteri takip edebiliyor”

Veli, adım adım takip ettiklerini belirterek “KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu ticari yazılımları birbirine entegre çalışacak şekilde sunma vizyonuyla faaliyet gösteren Bilsoft Yazılım, ön muhasebe programına entegre çalışan teknik servis programını kullanıcılarına sunmaktadır. Bilsoft teknik servis programı, arızalı cihazların teknik servislere tesliminden itibaren gerçekleştirilen bakım, onarım, fiyatlandırma, iptal gibi süreçlerin hem işletme tarafından hem de müşteri tarafından cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden takip edilmesine olanak sağlamaktadır. Bunun yanında, ön muhasebe programına entegre çalışması sayesinde gerçekleştirilen işlemlerin faturalandırılması ve firmanın gelir-giderinin takibine ilişkin süreçleri de kolaylaştırmaktadır. Ayrıca, Bilsoft teknik servis programı müşterilere e-posta veya sms yoluyla cihaz bakım-onarım süreçlerine ilişkin bilgilendirmeye olanak sağlamaktadır” şeklinde konuştu.

Geliştirdikleri programların arayüzünün basit ve kullanımının kolay olmasına büyük önem verdiklerini ifade eden Bilsoft Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Veli, cihaz bakım, onarım hizmeti veren firmaların Bilsoft teknik servis programını web sitelerini ziyaret ederek indirebileceklerini ifade etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.