Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Deneyimli öğretmenler öğretmen adaylarıyla buluşuyor

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NDE ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİ KAPSAMINDA HAYAT GEÇİRİLEN ONLİNE ETKİNLİKTE, MESLEKTE DENEYİM KAZANMIŞ DÜZCE’NİN ÖĞRETMENLERİ, BİLGİ VE BİRİKİMLERİNİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİYLE PAYLAŞIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Deneyimli öğretmenler öğretmen adaylarıyla buluşuyor
214 views
09 Aralık 2020 - 16:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Düzce Üniversitesi’nde öğretmenlik uygulaması dersi kapsamında hayat geçirilen online etkinlikte, meslekte deneyim kazanmış öğretmenler, bilgi ve birikimlerini Düzce Üniversitesi öğrencileriyle paylaşıyor.

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Eğitim Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş tarafından yürütülen öğretmenlik uygulaması dersi kapsamında, Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Öncesi Eğitim Bölümü Öğretmeni Özge Çeltek, öğretmen adayı öğrencilere e-twinning projeleri ve öğretmenlik deneyimleri hakkında bilgi paylaşımlarında bulundu. Düzce Üniversitesi uzaktan eğitim sistemi aracılığıyla verilen eğitime; Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Eğitim öğrencilerinin yanı sıra Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Dr. Zeynep Topcu Bilir ve Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri katıldı. Okul Öncesi Eğitim Öğretmeni Özge Çeltek; e-twinning projelerine katılma süreci, proje kabulü ve paydaşlarla yapılan etkinlikler hakkında sunum gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen sunumun ardından, öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Özge Çeltek, kendisine bu fırsatı verenlere ve katılımcılara teşekkür etti. Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Eğitim Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş, etkinliğe sağladığı katkı için Özge Çeltek’e teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin uzaktan eğitim sürecinde öğrencilere öğrenme fırsatı sunduğunu ve etkinliklerin dersler kapsamında devam edeceğini ifade etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.