Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DTSO olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi

DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI COVİD-19 PANDEMİSİ TEDBİRLERİ KAPSAMINDA VİDEO KONFERANS YOLU İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
DTSO olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi
113 views
28 Aralık 2020 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olağan Meclis Toplantısı Covid-19 Pandemisi tedbirleri kapsamında video konferans yolu ile gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Ahmet Dertli, yılın son toplantısını yüz yüze yapmak istediklerini fakat pandemi tedbirleri gereğince video konferans olarak yapmak zorunda olduklarını söyledi. Dertli, ilk olarak yönetim kurulu faaliyetlerini aktarmak üzere sözü Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’e verdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Kasım-Aralık döneminde Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen faaliyetler, iç ve dış ziyaretler, katılım sağlanan iç ve dış paydaş programları ile ziyaretler hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi.

Toplantının devamında 2021 yılı bütçe taslağı, Kasım ayı mizanları ve hesap inceleme komisyonu raporları görüşüldü.

Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Yönetim Kurulu’nun önerdiği bütçe taslağında öngörülen yıllık aidat ve bazı hizmetlere yapılacak olan yüzde 15’lik zam oranının bütçedeki bazı kalemlerde kısıtlamaya gidilerek yüzde 7,5 olarak yeniden revize edilmesinin özellikle pandemi döneminde daha uygun olacağı görüşünü sundu.

Bütçe taslağı ve zam oranları konusunda Meclis Başkanı Ahmet Dertli’ye yanıt veren Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, 2 yıldır herhangi bir zam uygulamasına gidilmediği, bölge odalar arasında uygulanacak zamma rağmen en düşük ücretlendirmelerin DTSO’da olduğunu belirterek bütçe taslağının olduğu gibi geçmesinin faydalı olacağını dile getirdi.

Yapılan oylamada bütçe olduğu şekliyle oy çokluğuyla onaylanırken, Meclis Başkanı Ahmet Dertli bütçenin geneline evet oyu kullandığını fakat aidat ve bazı kalemlere uygulanacak olan zammın ise yüzde 7,5 olarak uygulanması önerisini yineledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.