Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Masal Okulu’nun 45. masalı yayınlandı

DÜZCE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN UYGULANAN DÜZCE MASAL OKULU PROJESİ İLE SALGIN HASTALIK DÖNEMİNDE ÖĞRENCİLERİN EVLERİNE MİSAFİR OLUNUYOR. PROJE KAPSAMINDA 45. MASAL YAYINLANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Düzce Masal Okulu’nun 45. masalı yayınlandı
172 views
05 Mayıs 2021 - 21:09
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulanan Düzce Masal Okulu Projesi ile salgın hastalık döneminde öğrencilerin evlerine misafir olunuyor. Proje kapsamında 45. Masal yayınlandı.

Düzce Masal Okulu projesi kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan Anadolu Masalları’nı gönüllü öğretmenlerin desteği ile anlatımlarını yaparak, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırladığı proje desteği ile Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kurulan Uzaktan Eğitim Merkezi’nde çekimleri yapılan masallar öğrenci, öğretmen ve velilere ulaştırarak, evlerine misafir olunuyor.

Masalların özellikle okulöncesi ve ilkokul çağındaki çocukların dilsel, kültürel ve sosyal yönden gelişimini arttırdığı bilinci ile bu hafta 45. masal yayınlandı. Düzce Masal Okulu Projesi ile öğrencilerin evlerinde öğretmenleri ile buluşmalarını sağlayan proje yöneticileri, “Anadolu’muzun eşsiz kültürünü anlatan masallarımız ile kültürel mirasımızın yeni nesillere aktarılmasına ışık tutuyoruz. Bir yılı aşkın süredir; Öğrencilerimizin salgın hastalık döneminde evlerinde hoş vakit geçirmeleri, Anadolu kültürümüzü öğrenmeleri, kültürel mirasımızın aktarılması ve dil gelişimlerini sağlamaları için Düzce Masal Okulu Projemize gönüllü öğretmenlerimiz ile devam ediyoruz. Projemizde emeği geçen gönüllü öğretmenlerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.