Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce TSO iki sınıf atlayarak A oldu

DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI (TSO) 102 TEMEL KRİTERİ OLAN AKREDİTASYON DEĞERLENDİRME KRİTERLERİNİ BAŞARILI ŞEKİLDE HAYATA GEÇİREREK A SINIFI ODA OLDU. A SINIFI BELGESİ İSE TESLİM EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Düzce TSO iki sınıf atlayarak A oldu
82 views
10 Şubat 2021 - 10:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) 102 temel kriteri olan Akreditasyon Değerlendirme Kriterlerini başarılı şekilde hayata geçirerek A sınıfı oda oldu. A sınıfı belgesi ise teslim edildi.

2019 yılında Türk Loydu Baş Denetçisi Haluk Ali Güneş tarafından gerçekleştirilen TOBB Oda Akreditasyon Sistemi Belgelendirme Denetimi sonucunda 2014 yılından itibaren odaya kazandırılmış olan C seviyesi Akreditasyon Belgesi, A Seviyesine taşındı. Düzce Ticaret ve Sanayi odası 102 temel kriteri olan Akreditasyon Değerlendirme Kriterlerini başarılı bir şekilde hayata geçirerek Türkiye genelinde ilk kez iki sınıf atmayarak C sınıfından A sınıfına yükselen oda olmuştu.

Belgenin Düzce TSO’ya ulaşması dolayısıyla bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, “A sınıfı Akreditasyon Sistemi Belgesini almamızda katkısı olan Yönetim Kurulumuz, Oda Meclisimiz ve Meslek Komitelerimize ve Oda personelimize çok teşekkür ediyorum. Odamızın sürekli gelişim odaklı çalışma anlayışı ve yönetişim ilkesini önceleyen bir yapıdan ayrılmayarak başarılarını daha üst seviyelere çıkaracağı konusundaki inancımızı ilk günkü gibi koruyoruz. Denetim öncesinde, 20 Mart 2019 tarihinde Odamıza TOBB Oda Akreditasyon Sistemi Geliştirme ziyareti de gerçekleştiren Haluk Ali Güneş’in, bu ziyaretinde sistemimizin geliştirilmesine yönelik çok değerli öneriler ile takip edeceğimiz yol haritası konusunda vermiş olduğu bilgiler başarıya ulaşmamızda bize rehberlik etmiştir. Bu konuda kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.