Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Üniversitesinden çevrim içi protokol

DÜNYA ÜNİVERSİTESİ OLMA YOLUNDA HIZLI ADIMLARLA YÜRÜYEN ÜNİVERSİTENİN, DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ BÜNYESİNDE YÜRÜTTÜĞÜ ULUSLARARASI DEĞİŞİM PROGRAMLARI KAPSAMINDA, AKADEMİK EĞİTİM FAALİYETLERİNİ PAKİSTAN’DA SÜRDÜREN INTERNATİONAL ISLAMİC UNİVERSİTY, ISLAMABAD İLE ÖĞRENCİ VE PERSONEL HAREKETLİLİĞİNE OLANAK SAĞLAYAN MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI PROTOKOLÜ İMZALADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Düzce Üniversitesinden çevrim içi protokol
94 views
24 Haziran 2021 - 17:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dünya Üniversitesi olma yolunda hızlı adımlarla yürüyen üniversitenin, Dış İlişkiler Koordinatörlüğü bünyesinde yürüttüğü uluslararası değişim programları kapsamında, akademik eğitim faaliyetlerini Pakistan’da sürdüren International Islamic University, Islamabad ile öğrenci ve personel hareketliliğine olanak sağlayan Mevlana Değişim Programı Protokolü imzaladı.

Çevrim içi olarak gerçekleştirilen Mevlana Değişim Protokolü’ne; Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, International Islamic University adına ise Rektör Prof. Dr. Masoom Yasinzai imza attı.

İmza töreni etkinliğinde Dış İlişkiler Koordinatörlüğü ve şuan Pakistan’da görevli olarak akademik çalışmalarını sürdüren Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Sibel Bayram hazır bulundu. Pakistan basınının yoğun ilgi gösterdiği protokol; biyoloji, fizik, mühendislik bilimleri, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, eğitim bilimleri, sosyoloji, ilahiyat, İngiliz dili eğitimi alanlarında öğrenci ve personel hareketliliklerine imkan tanıyacak.

Düzce Üniversitesi ve International Islamic University, Islamabad ile imzaladığı protokolle Pakistan üniversiteleri ile olan iş birliklerine bir yenisini daha eklemiş oldu. Daha önce Pakistan’da akademik eğitimini sürdüren Comsats University Islamabad ve Punjab University ile anlaşmaları bulunan Düzce Üniversitesi, uluslararasılaşma kapsamında iş birliklerini her geçen yıl arttırmaya devam ediyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.