Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce ve Bolu’da başladı

2021 YILINDA BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE GÖREVE BAŞLAYAN SÖZLEŞMELİ ORMAN MÜHENDİSİ VE ORMAN MUHAFAZA MEMURLARININ GÖREVE HAZIRLANMALARI AMACIYLA “MESLEKİ EĞİTİM PROGRAMI” BOLU VE DÜZCE İLLERİMİZDE EŞ ZAMANLI OLARAK BAŞLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Düzce ve Bolu’da başladı
155 views
30 Haziran 2021 - 12:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2021 yılında Bolu Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde göreve başlayan sözleşmeli orman mühendisi ve orman muhafaza memurlarının göreve hazırlanmaları amacıyla “Mesleki Eğitim Programı” Bolu ve Düzce illerimizde eş zamanlı olarak başladı.

Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, Bölge Müdür Yardımcıları Ferdi Özer, Yılmaz Yıldız ve Halis Belen, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ve orman muhafaza memurlarının katıldığı seminerlere eğitimci olarak Orman Genel Müdürlüğünden, Daire Başkan Yardımcısı Mesut Güler ve Şube Müdürü Ahmet Mete Yüksel’in koordinatörlüğünde Şube Müdürleri ve mühendisler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, bu eğitim seminerinde edinilecek bilgilerle yıl içerisinde karşılaşılacak sorunların en aza indirgeneceğini, aynı zamanda yeni yayınlanan mevzuat ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olunacağını, bu sayede uygulamalarda birliğin sağlanacağını ve kaliteli hizmet üretip verimliği artırmayı hedeflediklerini ifade ederek eğitim seminerinin verimli ve başarılı geçmesini diledi.

Orman İdaresi ve Planlama, Silvikültür ve İşletme Pazarlama, Orman Koruma, Odun Dışı Ürün ve Hizmetler ile ORKÖY Şube Müdürlükleri konularını içeren eğitim seminerleri ile personelinin mesleki yeterliliğinin geliştirilmesi, yeni yayımlanan mevzuat ile uygulamalar hakkında bilgi verilmesi, temel prensip ve uygulamada birliğin sağlanması ile hizmet kalitesi ve verimliliğin arttırılmasının amaçlandığı belirtildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.