Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce’de bağımlılıkla mücadele güçlendirilecek

DÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ARASINDA GENÇLİK OFİSİ, KÜLTÜR, SANAT, SPOR, EĞİTİM PROTOKOLÜ İMZALANDI. PROTOKOL İMZA TÖRENİ VALİ CEVDET ATAY BAŞKANLIĞINDA; DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR, DÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ İSA YAZICI’NIN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Düzce’de bağımlılıkla mücadele güçlendirilecek
257 views
29 Eylül 2020 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE (İHA) – Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İle Düzce Üniversitesi Arasında Gençlik Ofisi, Kültür, Sanat, Spor, Eğitim Protokolü İmzalandı. Protokol imza töreni Vali Cevdet Atay Başkanlığında; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Hazırlanan protokolün amacı şu şekilde belirtildi: “Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İle Düzce Üniversitesinin; öğrenciler ile Üniversite akademik ve idare personelinin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi; bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra gençlerin yüksek öğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimsel birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması yönünde iş birliğinin artırılması ve desteklenmesi amacıyla Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesinde genç ofis açmaktır. Bu bağlamda Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesinde yer kütüphane ve sosyal tesisler bölgesinde bulunan alanın dışına taşmamak suretiyle ilgili alanın belirlenen süre ve amaç dahilinde Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından genç ofis olarak kullanıma sunulması; ihtiyaç olması durumunda ve taraflarca mutabık kalınması halinde Düzce Üniversitesinin il genelinde bulunan eğitim alanlarında ve yerleşkelerinde de aynı amaçla ek protokolle genç ofis açılabilecektir”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.