Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce’nin il oluşunun 21. Yıldönümü

DÜZCE VALİSİ CEVDET ATAY, DÜZCE’NİN İL OLUŞUNUN 21. YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE YAYIMLADIĞI MESAJINDA “HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ İLİMİZİ DAHA GÜZEL, DAHA MÜREFFEH GÜNLERE TAŞIMA GAYRETİ İÇİNDE OLACAĞIZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Düzce’nin il oluşunun 21. Yıldönümü
190 views
08 Aralık 2020 - 18:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’nin il oluşunun 21. Yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajında “Her zaman olduğu gibi ilimizi daha güzel, daha müreffeh günlere taşıma gayreti içinde olacağız” dedi.

Vali Cevdet Atay Düzce’nin il statüsüne kavuşmasının 21. yılını kutladı. Vali Atay yayımladığı mesajında Düzce’nin çok daha gelişmiş bir şehir haline gelmesi için her türlü çabayı göstermek gayreti içinde olacaklarını belirterek “Düzce’nin il statüsüne kavuşmasının 21. yılında ilimiz, sahip olduğu turizmi, ekonomisi, eğitimi ve mevcut potansiyelleriyle ulaşmak istediği refah düzeyine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Düzce’nin ekonomik, sosyal, kültürel ve beşeri yönden daha iyi yerlere gelmesi için kamu kesimi; özel kesim ve sivil toplum kuruluşları ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar sürdürülmektedir. Her zaman olduğu gibi ilimizi daha güzel, daha müreffeh günlere taşıma gayreti içinde olacağız. İlimiz kurulduğu günden bu yana, altyapıdan üstyapıya, eğitimden sağlığa, sosyal hizmetlerden spor ve kültür hizmetlerine varıncaya kadar her konuda önemli gelişmeler kaydetmiştir. Bu gelişmelerle beraber birçok proje ve yatırım da devam etmektedir. Önümüzdeki yıllarda da yapılacak yeni yatırımlarla Düzce çok daha gelişmiş bir şehir haline gelmesi için her türlü cabayı göstermek gayreti içinde olacağız. Bu vesileyle bugüne kadar Düzce’nin sorunlarının çözümünde destek olan ve katkıda bulunan tüm kurum, kuruluş ve kişilere teşekkür ediyorum. Öncelikle siz değerli hemşerilerime sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir gelecek temennisiyle, Düzce’mizin il statüsüne kavuşmasının 21. yılını kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.