Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gölyaka Kaymakamlığından uzaktan eğitime bir pencerede sen aç kampanyası

GÖLYAKA KAYMAKAMLIĞI KORONA VİRÜS SALGINI SONRASINDA UZAKTAN EĞİTİM SÜRECİNDE OLAN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK “UZAKTAN EĞİTİME BİR PENCEREDE SEN AÇ” KAMPANYASI BAŞLATTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gölyaka Kaymakamlığından uzaktan eğitime bir pencerede sen aç kampanyası
91 views
22 Ekim 2020 - 10:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE (İHA) – Gölyaka kaymakamlığı Korona virüs salgını sonrasında uzaktan eğitim sürecinde olan öğrencilere yönelik “Uzaktan eğitime bir pencerede sen aç” kampanyası başlattı.

Korona virüs salgını sonrasında maddi imkansızlıklar nedeniyle uzaktan eğitime dahil olamayan öğrenciler için Gölyaka Kaymakamlığı kampanya başlattı. Öğrencilerin daha nitelikli eğitim alabilmeleri ve geleceğe umutla bakabilmeleri için Kaymakamlık olarak çocukların ve ailelerin her zaman yanlarında olduklarının belirtildiği açıklamada, uzaktan eğitime bir pencerede siz açın kampanyasının başlatıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Koronavirüs Pandemisi nedeniyle, virüsün yayılımını engellemek ve toplum sağlığını korumak amacıyla devletimiz tarafından bir takım tedbirler hayata geçirilmiştir. Bu kapsamda, hem çocuklarımız hem de büyüklerimizin sağlığını korumak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından “Uzaktan Eğitim Sistemi”faaliyete geçirilmiştir. Bu çerçevede, uzaktan eğitime katılma konusunda sorunlar yaşayan ve imkânı bulunmayan öğrencilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması amacıyla Kaymakamlığımız koordinesinde, Gölyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gölyaka Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan ortaklaşa çalışmalar sonucunda, ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz tespit edilmiştir. Çocuklarımızın eğitim alma hakkından daha fazla yararlanması, kaliteli ve kesintisiz bir eğitim almaları ve eğitimde fırsat eşitliği sağlanabilmesi amacıyla Gölyaka Kaymakamlığımız tarafından “Tablet Kampanyası” başlatılmıştır. İlçemizde bulunan İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz için Kaymakamlığımızca başlatılan “Tablet Kampanyası” 31.12.2020 tarihine kadar devam edecektir. Çocuklarımızın maddi imkansızlık nedeniyle mağdur olmamaları, daha nitelikli eğitim alabilmeleri ve geleceğe umutla bakabilmeleri için biz devlet olarak her zaman çocuklarımız ve ailelerimizin yanındayız. Çocuklarımızın yarınlara umutla bakabilmeleri için tablet kampanyamıza katılarak çocuklarımız için Bir Pencere de Siz Açın” denildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.