Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kamu çalışanları mezunları 25. yıl kutlamalarında bir araya geldi

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ORMAN FAKÜLTESİ KURULUŞUNUN 25. YILI KUTLAMALARININ 3. GÜNÜNDE, KAMUDA ÇALIŞAN ESKİ MEZUNLARININ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNE YER VERDİ. PROGRAMIN MODERATÖRLÜĞÜNÜ YAPAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ORMAN FAKÜLTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. MEHMET ÖZCAN, ORMAN FAKÜLTESİ’NİN GELİŞİMİNİ VE BÖLÜMLERİNİ ANLATARAK, ORMAN FAKÜLTESİ’NDEN MEZUN OLAN ESKİ ÖĞRENCİLERİ KATILIMCILARA TANITTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kamu çalışanları mezunları 25. yıl kutlamalarında bir araya geldi
97 views
28 Aralık 2020 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi kuruluşunun 25. yılı kutlamalarının 3. Gününde, kamuda çalışan eski mezunlarının duygu ve düşüncelerine yer verdi.

Programın Moderatörlüğünü yapan Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Özcan, Orman Fakültesi’nin gelişimini ve bölümlerini anlatarak, Orman Fakültesi’nden mezun olan eski öğrencileri katılımcılara tanıttı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Engin Eroğlu, Fakültenin 25. yılına ulaşmasının gurur verici olduğunu ifade ederek, düzenlenen bu tür etkinliklerin de kendilerine mutluluk verdiğini söyledi. Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi mezunlarının Fakülte ile irtibatlarını koparmamasından, aidiyet bağlarının devam etmesinden dolayı memnuniyetini dile getiren Doç. Dr. Eroğlu, Orman Fakültesi’nin gelişiminde emeği geçenlere ve etkinliğe katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi’nin gelişim sürecinin de anlatıldığı etkinlikte; Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği Bölümünden mezun olan ve şu an kamuda çalışmalarını yürüten; Düzce Belediyesi İç Denetçisi Hakan Yasin Özdemir, Yığılca Orman İşleri Müdürlüğü İşletme Müdürü Sefer Tüce ve Eskişehir Orman İşleri ve Pazarlama Şube Müdürü Ramazan Yöntem öğrencilik yıllarında yaşadıklarını, duygu ve düşüncelerini katılımcılarla paylaştı.

Düzce Üniversitesi’nin en köklü fakültelerinden bir tanesi olan Orman Fakültesi, gerek gerçekleştirdiği projeler, gerekse yetiştirdiği öğrenci ve akademisyenlerle, bölgenin ve ülkenin kalkınmasına önemli katkılar sunmaya devam edecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.