Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kariyer planlamada değişimin etkisi unutulmamalı

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ KARİYER GELİŞTİRME VE MEZUN İZLEME KOORDİNATÖRÜ DR. ÖĞR. ÜYESİ SENEM ÇOLAK YAZICI, ONLİNE OLARAK DÜZENLEDİĞİ KONFERANSTA, KARİYER PLANLAMANIN ÖNEMİNİ VURGULAYARAK, DÜZCE ÜNİVERSİTESİ KARİYER MERKEZİ’NİN HİZMET VERDİĞİ KONULAR HAKKINDA ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kariyer planlamada değişimin etkisi unutulmamalı
177 views
28 Ekim 2020 - 17:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, online olarak düzenlediği konferansta, kariyer planlamanın önemini vurgulayarak öğrencileri bilgilendirdi.

Kariyer Merkezi’nin öğrencilerin mezun olmadan önce iş dünyasını tanımaya başlamaları ve profesyonel hayata daha kolay geçiş yapmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir birim olduğunu söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, öğrencilere Merkezden yararlanmalarını tavsiye etti. İşvereni etkileyecek etkin bir özgeçmişin nasıl hazırlanacağını ve özgeçmişte kullanılacak anahtar kelimelerin önemini katılımcılarla paylaşan Senem Çolak yazıcı, günümüzde ve gelecekte hiçbir işin garantisinin olmadığını, çoğu meslek gurubunun yok olacağını ya da değişime uğrayacağını ifade etti.

Kariyer denilen şeyin artık çok değişken olduğunu katılımcılarla paylaşan Öğretim Üyesi, önemli olanın toplumun değişkenlerinin iyi takip edilerek kariyerin ona göre hazırlanması olduğunu vurguladı. Düzce üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörlüğü’nde öğrencilerin her zaman yararlanabileceklerini söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, Kariyer Merkezi olarak her iki haftada bir de etkinlik düzenlemeyi planladıklarını ifade etti. Öğrencilerden gelen soruları da yanıtlayan Öğretim Üyesi, katılımcılara başarı dilekleri ile sunumunu sonlandırdı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.