Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kasım Aktaş Ortaokulunda çalışmalar devam ediyor

DÜZCE’DE İKİLİ EĞİTİME SON VERECEK OLAN 48 DERSLİKLİ KASIM AKTAŞ ORTAOKULU İNŞAATINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR. 18 DÖNÜM ARSA ÜZERİNDE İNŞASI DEVAM EDEN OKULDA KABA İNŞAAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kasım Aktaş Ortaokulunda çalışmalar devam ediyor
124 views
18 Ağustos 2021 - 16:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce’de ikili eğitime son verecek olan 48 derslikli Kasım Aktaş ortaokulu inşaatında çalışmalar devam ediyor. 18 dönüm arsa üzerinde inşası devam eden okulda kaba inşaat çalışmaları devam ediyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri, iş insanı Kasım Aktaş’ın destekleriyle yapımına başlanan 48 derslikli Kasım Aktaş Ortaokulu inşaatında çalışmalar sürüyor. 24 dersliğini iş insanı Kasım Aktaş’ın, 24 dersliğin ise Milli Eğitim Bakanlığı, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Belediyesi ve bağışçıların destekleriyle yapımı devam eden okulun kaba inşaatının kısa sürede bitmesi öngörülüyor.

Okulun doğu kesiminde bulunan 3 katlı bölümünün tuğlaları örülürken, batı kısmının direk betonlarının atılmasının ardından tuğla örme işlemine geçilecek. Okulun arka bölümüne konuşlandırılan spor salonunun ise betonu atılırken, tek kat üzerine inşa edilecek salonun da kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.

“Çocuklarımız ferah bir ortamda eğitim görecek”

İnşaattaki çalışmaların son durumunu yerinde inceleyen Başkan Dr. Faruk Özlü, yapımı devam eden okulun, Düzce’ye eğitim noktasında büyük katkı sağlayacak bir yatırım olduğunu ifade ederek, çalışmalara yönelik şunları dile getirdi;

“İlimizde ikili eğitimi kökten çözecek olan okul inşaatındaki çalışmalar devam ediyor. Çocuklarımız burada geniş alan içerisinde daha rahat ve daha sağlıklı ortamda eğitim hayatlarını devam ettirecekler. Ana binanın ardından yan cephelerin de yapımının tamamlanmasıyla kaba inşaat kısmı bitirilmiş olacak. Okulun arka bölümünde bulunan spor salonu inşaatı da ana bina ile eş zamanlı olarak devam ediyor. Süreci en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Kalan kısımların da kısa süre içerisinde tamamlanmasıyla hep birlikte hizmete açacağız” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.