Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Korona virüs anlatıldı

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA TOPLULUĞU (DÜBAT) PANDEMİ SÜRECİNDE, HERKESE AÇIK OLARAK GENİŞ KATILIMLA DÜZENLEDİĞİ ONLİNE ETKİNLİKLERLE TOPLUMA HİZMET ADINA ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Korona virüs anlatıldı
61 views
07 Ocak 2021 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Üniversitesi Bilimsel Araştırma Topluluğu (DÜBAT) pandemi sürecinde, herkese açık olarak geniş katılımla düzenlediği online etkinliklerle topluma hizmet adına önemli çalışmalara imza atıyor.

Geçmiş dönemlerde önemli çalışmalara imza atan Bilimsel Araştırma Topluluğu üyesi öğrenciler, Covit-19 sürecinde de herkesi bilgilendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Öğrencilerin organize ettiği etkinliklerde, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ertuğrul Kaya; Covit-19 virüsü, aşı çeşitleri, ülkemize gelebilecek aşı türleri, korana aşısının diğer aşılardan farkları, güncel aşı çalışmaları, kimlerin aşılanması gerektiği, aşıların yan etkisi ve güncel hastane durumları gibi önemli konularda katılımcıları bilgilendirerek, sorularını yanıtladı.

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü, Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cihadiye Elif Öztürk ise; çocuklara yönelik yaptığı sunumda beslenmeden, çocuk sağlığının korunmasına kadar birçok konu hakkında bilgi ve deneyimlerini anlattı.

Etkinliklere katılımın oldukça yoğun olduğunu söyleyen topluluk üyeleri, kendilerine her zaman destek olan Topluluk Danışmanı Doc¸. Dr. Merve Alpay’a ve sunum yapan hocalarına teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.