Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk:

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK’U MAKAMINDA AĞIRLADI. DÜZCE’DE YAPIMI DEVAM EDEN OKULLARLA İLGİLİ BİLGİ VEREN ÖZLÜ, BAKAN SELÇUK’TAN DÜZCE ÖĞRETMENEVİNİN KALICI BİR YERE TAŞINARAK KAPASİTESİNİN ARTIRILMASI KONUSUNDA DESTEK SÖZÜ ALDI. MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUL, İŞ ADAMLARININ DESTEĞİ İLE YAPILAN OKULLARLA İLGİLİ DE AÇIKLAMALARDA BULUNARAK, “ ONLARIN YAPTIĞI BİR OKUL BİZİM YAPTIĞIMIZ ÜÇ OKULA BEDEL” İFADELERİNİ KULLANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk:
135 views
02 Nisan 2021 - 16:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ağırladı. Düzce’de yapımı devam eden okullarla ilgili bilgi veren Özlü, Bakan Selçuk’tan Düzce Öğretmenevinin kalıcı bir yere taşınarak kapasitesinin artırılması konusunda destek sözü aldı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, iş adamlarının desteği ile yapılan okullarla ilgili de açıklamalarda bulunarak, “Onların yaptığı bir okul bizim yaptığımız üç okula bedel” ifadelerini kullandı.

Bir dizi temasta bulunmak üzere Düzce’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile belediye binasında bir araya geldi. Ziyarete Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, AK Parti teşkilat başkanları ve iş insanları Kasım Aktaş, Ercan Coşkun ve Kenan Varol da katıldı. Düzce’de şehir içinde kalan mevcut ve yapımı devam okullarla ilgili sunumu Bakan Selçuk ile paylaşan Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Şehir merkezinde kalan ve ikili eğitim yapan son 3 okulumuzun yapımı belediyemiz gayretleri ile devam etmektedir. Eksik kalması durumunda sizlerden bu okulların tamamlanması noktasında maddi destek talep ediyoruz. Mustafa Kemal ve İsmetpaşa Ortaokulları ile Azmimilli ilköğretim okulları şehir merkezinde eğitim faaliyetlerini sürdürüyor. Kasım Aktaş Ortaokulu da iş insanımız Kasım Aktaş’ın destekleri ile hızlı bir şekilde devam ediyor. Yeni eğitim-öğretim yılına yetiştireceğiz” ifadelerinde bulundu.

“İş adamlarının verdiği destek için teşekkürler”

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a Düzce Öğretmenevinin eski ve kapasitesinin yetersiz olduğunu belirten Özlü, yeni yapılacak Düzce Öğretmenevinin sözünü aldı. Düzce’nin eğitim anlamındaki fiziki şartlarının olgunlaştırılması ile beraber atölyelere de ağırlık verilmesi gerektiğini vurgulayan Bakan Selçuk, “Öğretmenevi için yatırım programımıza bakarak kalıcı bir öğretmenevini Düzce’ye kazandıralım. Ayrıca iş insanlarımızın eğitime destek vermesi gerçekten önemli ve onların yaptığı bir okul bizim yaptığımız üç okula bedel. Sizlere yardımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.