Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MÜSİAD üyelerine E-Ticaret eğitimi verecek

MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (MÜSİAD) DÜZCE ŞUBESİ, ÜYE ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYOR. ŞUBE BAŞKANI VEFA PEHLİVAN KORONA VİRÜS SALGINI SÜRECİNDE E-TİCARET’E YÖNELEN FİRMALARIN FAZLA TİCARET YAPMA POTANSİYELİNE GELDİĞİNİ BELİRTEREK, DİĞER FİRMALARINDA E-TİCARET’E YÖNELMESİ İÇİN EĞİTİMLER VERİLECEĞİNİ DİLE GETİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MÜSİAD üyelerine E-Ticaret eğitimi verecek
99 views
25 Ağustos 2020 - 13:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ticaret’e yönelen firmaların fazla ticaret yapma potansiyeline geldiğini belirterek, diğer firmalarında E-Ticaret’e yönelmesi için eğitimler verileceğini dile getirdi.

MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Vefa Pehlivan, üye işyerlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Üyelerle bir araya gelerek salgın sürecinde yaşanan sorun ve sıkıntıları dinleyen Başkan Vefa Pehlivan bu sorunları üst makamlara ulaştırıyor. Son ziyaret edilen yerlerde E-Ticaret olarak hizmet veren şirketler ziyaret edildi. Şirketlerin salgın sonrasında daha fazla ticaret potansiyeline ulaştıkları tespit edildi. İmalat fırsatına sahip olan firmalar ürünlerini online alışverişine açık tutup kendi markalarını oluşturmada ön planda olunduğu görüldü.

Başkan Pehlivan üye ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada, üyelere E-Ticaret eğitimi vermek için çalışma yapacaklarını belirterek, “Ziyaretlerimiz süresince ziyaret ettiğimiz sektörlerden e ticaret olarak da hizmet veren şirketlerimiz pandemi sürecinde daha fazla ticaret potansiyeline ulaştıklarını gördük. İmalat fırsatına sahip olan firmalar ürünlerini online alışverişine açık tutup hem kendi markalarını oluşturma da hem de ticaret potansiyellerini artırma da bu dönemi başarılı şekilde geçirdi. Bu nedenle E- Ticaret üzerine hem üreticinin hem personelin hem de müşterilerin bilinçlenmesi üzerine eğitimler verilmesi ve alınması daha sağlıklı olacağını gördük. Bu nedenle üniversitelerimizden konu ile alakalı yardımlar alınması için çalışma yapacağız. E-Ticaretin günümüzdeki potansiyeli ve geleceği konusunda projeler hakkında istişareler yaparak üyelerimize E-Ticaret konusunda eğitim vermeyi planlıyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.