Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mustafa Koloğlu minik kursiyerlerle sohbet etti hediyeler verdi

DÜZCE’NİN CUMAYERİ İLÇESİNDE YAZ DÖNEMİNDE CUMAYERİ BELEDİYESİ İLE İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ İŞBİRLİĞİNDE BAŞLATILAN DİN KÜLTÜRÜ VE VE AHLAKİ DEĞERLER KURSU DEVAM EDİYOR. KURSU ZİYARET EDEN CUMAYERİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KOLOĞLU, KURSA GELEN ÖĞRENCİLERE HEDİYELER VERDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mustafa Koloğlu minik kursiyerlerle sohbet etti hediyeler verdi
73 views
11 Ağustos 2021 - 16:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cumayeri Belediyesi ile İlçe Müftülüğü işbirliğinde başlatılan din kültürü ve ve ahlaki değerler kursunda öğrencilere hediyeler verildi.

Cumayeri’nde yaz tatili döneminde öğrencilerin dini ve ahlaki eğitim alması için Belediye sanat evinde başlatılan “Din kültürü ve ahlaki değerler kursu ilçede bulunan miniklerin katılımıyla devam ediyor. İlçe Müftülüğü’nün de destek verdiği kurslarda öğrencilere dini bilgilerin yanı sıra ahlaki eğitimlerde veriliyor. Bu kapsamda Cumayeri Belediye başkanı Mustafa Koloğlu’da kursu ziyaret ederek, eğitimlerine devam eden öğrencilerle sohbet etti. Koloğlu ayrıca kursa devam eden öğrencilere de çeşitli hediyeler verdi.

Kursa hakkında bilgiler veren Mustafa Koloğlu, “Yaz tatilinde ilçemizde bulunan çocuklarımıza hem dinlerini hem de ahlaki değerlerimizi öğretmek amacıyla ilçe müftülüğümüzünde işbirliği ile kurs açmıştık. Sağolsun ilçe halkımızda, çocuklarımızda kursumuza destek verdi. Geleceğimiz olan çocuklarımızı manevi olarak ta en iyi şekilde yetiştirmek bizim boynumuzun borcu. Bu nedenle bu kursa önem veriyoruz. Burada çocuklarımız yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirdiklerine inanıyoruz. Bu tip kurslarımız devam edecek. Ancak din kültürü ve ehlaki eğitimler kursumuza hem çocuklarını gönderen vatandaşlarımıza hem de kursumuza gelen çocuklarımıza teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretin ardından Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, kursa katılan çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.