Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Okul müdürleri ile telekonferans toplantı yapıldı

YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAZIRLIKLARI DÜZCE’DE TÜM HIZI İLE DEVAM EDERKEN, DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT YİĞİT, TELEKONFERANS İLE İL GENELİNDE Kİ TÜM OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİREREK, YAPILACAK PROJELER İLE İLGİLİ TEK TEK BİLGİ VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Okul müdürleri ile telekonferans toplantı yapıldı
97 views
11 Ağustos 2021 - 14:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE (İHA) – Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, telekonferans ile il genelindeki tüm okul müdürleri ile toplantı gerçekleştirerek, yapılacak projeler ile ilgili tek tek bilgi verdi.

Korona virüs salgını sonrasında yüz yüze eğitim uzun bir aranın ardından başlayacak. Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’de okullardaki temizlik denetimlerini tamamlayarak, müdürler ile telekonferans sistemi ile toplantı yaptı. Toplantıya tüm okul müdürleri katılarak, yapılacak projeler ile ilgili bilgilendirmeleri sağlandı. Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit toplantıda, “Yaz döneminde 12. sınıf öğrencilerin eksiklerini tamamlamaları için İl genelindeki tüm okullarda Destekleme ve Yetiştirme Kursları açıldı. Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında görev alarak, öğrencilerimizin takibi noktasında özveriyle hareket eden tüm öğretmenlerimize ve yöneticilerimize teşekkür ederim. Yeni öğretim yılında okullarımızda uygulanacak projeler ve devam etmekte olan projelerimiz bulunuyor. ’Mevsimlik Tarımda Çocuk İşçiliğinin Önlenmesi’ projesi kapsamında İlimizde yapılmakta olan çalışmaları değerlendirdik. Eğitim öğretim faaliyetleri, alınacak tedbirler hakkında görüş alış verişinde bulunduk. Korona virüs salgını ile mücadele süreci devam etmekte olduğundan, yeni öğretim yılında öğrencilerimizin; hijyen şartları en üst seviyeye taşınmış, salgına karşı tüm tedbirlerin alındığı, güvenli ortamlarda eğitim-öğretime devam etmelerini sağlamak için okul yöneticilerimizden daha duyarlı olmaları, okullarımızın fiziki ortamlarının geliştirilmesi, güzelleştirilmesi çalışmalarının ivedilikle tamamlanmasını istedik” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.