Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Özel sektöre hizmet içi eğitiminde destek oluyor

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ YAŞAM BOYU EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (DÜYEM) BÖLGEDE YER ALAN KAMU VE ÖZEL SEKTÖR KURULUŞLARININ NİTELİKLİ İŞGÜCÜ İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK, BİREYLERİN İSTİHDAM EDİLEBİLİRLİKLERİNİ ARTIRMAK VE İŞ BULMALARINI KOLAYLAŞTIRMAK AMACIYLA ÇEŞİTLİ KURSLAR VE EĞİTİMLER DÜZENLEMEYE DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Özel sektöre hizmet içi eğitiminde destek oluyor
61 views
24 Şubat 2022 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜYEM) bölgede yer alan kamu ve özel sektör kuruluşlarının nitelikli işgücü ihtiyaçlarını karşılamak, bireylerin istihdam edilebilirliklerini artırmak ve iş bulmalarını kolaylaştırmak amacıyla çeşitli kurslar ve eğitimler düzenlemeye devam ediyor.

Kamu kurumlarının yanı sıra özel sektör ile de iş birliklerine ve danışmanlıklarına yenisini ekleyen DÜYEM, Binef At Çiftliği işletmesi personellerine hizmet içi eğitimleri ile destek verdi. Binef At Çiftliği İşletme Ortağı Murat Seyok ile yapılan görüşmeler sonucunda oluşturulan eğitimler gerçekleşti. Toplamda 60 saat süren eğitimlerde; öğretim görevlileri Mete Han Üner Temel Hijyen ve Sanitasyon, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği, Reyhan Sönmez; Yiyecek İçecek Servisi konu başlıklarında eğitim verirken, Nurgül Soydaş ise; iletişim, liderlik başta olmak üzere mesleki anlamda katkı sunacak konular hakkında Binef at çiftliği personelini bilgilendirdi.

Eğitim sonucunda yaparak yaşayarak öğrenme fırsatı yakalayan çalışanlar, eğitimi başarı ile tamamladılar. Uygulamanın ve teorinin bir arada sunulduğu eğitim programı sonrasında işletme çalışanlarına DÜYEM Müdürlüğü tarafından sertifikaları sunuldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.