Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Rektör Demircan Çakar: “ Hijyen ve Sosyal mesafeye daha fazla dikkat edeceğiz”

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR 2020-2021 AKADEMİK YILININ BAŞLAMASI İLE İLGİLİ BİR MESAJ YAYINLADI. REKTÖR DEMİRCAN ÇAKAR, 14 YILI BAŞARILARLA DOLU GEÇİRDİKLERİNİ YENİ DÖNEME DE HEYECAN İÇERİSİNDE BAŞLADIKLARINI DİLE GETİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Rektör Demircan Çakar: “ Hijyen ve Sosyal mesafeye daha fazla dikkat edeceğiz”
126 views
05 Ekim 2020 - 15:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE (İHA) – Yeni akademik yılın başlaması ile ilgili açıklamaya yapan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, 14 yılı başarılarla dolu geçirdiklerini yeni döneme de heyecan içerisinde başladıklarını dile getirdi.

Korona virüs nedeni ile bir çok dersin uzaktan, uygulamalı derslerin ise hibrit olarak başlayan derslerin ardından Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar yeni akademik yıl ile ilgili bir mesaj yayınladı. Demircan Çakar yeni döneme heyecan ile başladıklarını belirtirken, hibrit olarak başladıkları derslerde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına daha fazla dikkat edeceklerini belirtti. Rektör Demircan Çakar, “Değer Üreten Üniversite” felsefesiyle eğitim hayatına başlayan ve başarılarla dolu 14 yılı geride bırakmaya hazırlanan Düzce Üniversitesi olarak 2020-2021 Akademik Yılı’na başlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyada hızla yayılan Covid-19 virüsü nedeniyle 2019-2020 Akademik Yılı Bahar Dönemi’nde uzaktan eğitime geçen ve bu akademik yılın Güz Dönemi’nde ise hibrit eğitim uygulayacak olan Üniversitemizde, öğrencilerimizden ayrı olmanın da burukluğunu yaşıyoruz. Küresel salgın sürecini sağlıklı bir şekilde atlatabilmek için, öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm mensuplarımızın maske, sosyal mesafe ve hijyene daha fazla dikkat etmeleri büyük önem arz etmektedir. Nitelikli eğitim-öğretim faaliyetleri, katma değerli bilimsel çalışmaları, sosyal sorumluluk faaliyetleri ve bölgesel kalkınmadaki öncü rolüyle bir üniversiteden daha fazlası bir kuruma dönüşen Üniversitemiz; şehrimiz, bölgemiz ve Ülkemiz için yeni değerler üretmeye azimle devam edecektir. Üniversitemizin kuruluşundan bugüne kurumsallaşması ve sayısız başarı kazanmasında özveriyle çalışan, iş ahlakı ve çalışma barışından bir nebze ayrılmayan akademik ve idari personelimizin katkısı göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. İlk günkü gibi aynı azim ve heyecanla 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı’nın öğrencilerimize başarılar getirmesini diliyor, çalışanlarımıza, tüm eğitim camiasına ve ülkemize sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.