Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehrin kimliği logoda yer alacak

DÜZCE BELEDİYESİ, ZAMANIN TEKNOLOJİ VE BAKIŞ AÇISINA GÖRE YILLAR ÖNCE TASARLANAN MEVCUT LOGOSUNU DEĞİŞTİRMEK İÇİN GÜN SAYIYOR. ŞEHRİN KİMLİĞİNİ VE KÜLTÜRÜNÜ YANSITACAK OLAN LOGO, DÜZCE HALKININ ÖZ GÜCÜNÜ SİMGELEYECEK. YENİ LOGONUN TANITIMI RAMAZAN BAYRAMININ ARDINDAN YAPILACAK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şehrin kimliği logoda yer alacak
108 views
05 Mayıs 2021 - 20:18
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Düzce Belediyesi, zamanın teknoloji ve bakış açısına göre yıllar önce tasarlanan mevcut logosunu değiştirmek için gün sayıyor. Şehrin kimliğini ve kültürünü yansıtacak olan logo, Düzce halkının öz gücünü simgeleyecek. Yeni logonun tanıtımı Ramazan Bayramının ardından yapılacak.

Düzce Belediyesi mevcut logosunu değiştirmeye ilişkin başlattığı çalışmalarda sona gelindi. Yıllar önce o dönemin gereklerine uygun olarak tasarlanan mevcut logo yerine daha modern, grafik ve iletişim kurallarına uygun, şehrin kimliğini, renklerini, kültür ve tarihini yansıtacak yeni Logo’nun tanıtımı için son hazırlıklar yapılıyor. Tasarlanan yeni logoda; gücü, heyecanı, sonsuzluğu, itibar ve soyluluğu ifade eden renkler hakim olacak.

“Kurum kültürünü önemsiyoruz”

Logo ile birlikte kurumsal kimlik rehberinin de oluşturulduğunu söyleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü; “Saygın ve gu¨venilir bir Belediye ins¸a etmemiz, kurumsal bas¸arımız ac¸ısından c¸ok bu¨yu¨k bir o¨neme sahiptir. Du¨zce Belediyesinin, kurumsal ku¨ltu¨ru¨n temel yapı tas¸larından olan kurumsal kimligˆine ilis¸kin c¸alıs¸malar uzun su¨redir titizlikle yu¨ru¨tülüyor. Logo ile birlikte Kurumsal Kimlik Rehberimizi de hazırlıyoruz. Düzce Belediyesi olarak marka değerlerimizle ilgili stratejik çalışmalar yaptık ve rehberde kısaca bu değerlere yer verdik. Belediyemizin ayrılmaz değerlerini adil, şeffaf ve hesap verebilir, etik, yenilikçi ve değer oluşturan, çevreye duyarlı ve katılımcı olarak belirledik. Bu değerler doğrultusunda ‘Yeni Bir Vizyonla Düzce’ için başarılı işler ve yenilikçi projeler üretiyoruz. Düzce için çalışan bir Belediye olma algımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bizde bu değerler doğrultusunda logomuzu şekillendireceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.