Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Servislerde kilometre başına ücret alınacak

2020-2021 EĞİTİM VE ÖĞRETİM SEZONU ÖNCESİ, ÖĞRENCİ ULAŞIMINDA ÖNEMLİ YER TUTAN ‘ÖĞRENCİ SERVİS’ TAŞIMACILIĞINDA YENİ DÜZENLEME YAPILDI. DÜZCE BELEDİYESİ, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, MİNİBÜS VE SERVİSÇİLER ODASI, ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI, İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TRAFİK ŞUBESİ YETKİLİLERİ İLE YAPILAN TOPLANTIDA S PLAKA SAHİPLERİYLE, ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIK HİZMETİ İÇİN YENİ KURALLAR BELİRLENDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Servislerde kilometre başına ücret alınacak
60 views
20 Ağustos 2020 - 20:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2021 Eğitim ve Öğretim sezonu öncesi, öğrenci ulaşımında önemli yer tutan ‘öğrenci servis’ taşımacılığında yeni düzenleme yapıldı. Düzce Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Minibüs ve Servisçiler Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi yetkilileri ile yapılan toplantıda S plaka sahipleriyle, öğrenci ve personel taşımacılık hizmeti için yeni kurallar belirlendi.

Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer başkanlığında yapılan komisyon toplantısında Düzce’de ilk defa uygulanacak sistem ile kilometre başına ücret tarifeleri belirlenecek ve bu sayede aynı mesafeye verilen farklı fiyat tekliflerinin önüne geçilmiş olacak. Bu arada servis şoförleri İçin yeni dönem okul servislerinde şoförlük yapanlar için mesleki yeterlilik belgesi şartı 3 Eylül’de yürürlüğe girecek. Bu tarihten itibaren okul servis şoförlüğü yapabilmek için mesleki yeterlilik belgesi zorunlu olacak. Belgeyi almak için girilecek sınavın ön şartları ise psikoteknik test raporuna sahip olmak ve Türk Ceza Kanunu’nun belirli maddelerinden hüküm giymemek olacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.