Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sınavlardan arta kalan kalem ve silgilerle öğrencilerin yüzünü güldürdüler

DÜZCE’DE 15 ŞUBATTA KÖY OKULLARINDA BAŞLAMASI GEREKEN YÜZ YÜZE EĞİTİM KAR NEDENİYLE GECİKMELİ BAŞLADI. YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İLK GÜNÜNDE DÜZCE GENÇLİK MERKEZİ GENÇLERİ VE GÖNÜLLÜLERİ, ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI. GEÇEN YIL YAPILAN SINAVLAR SONRASI TOPLANAN KALEM, SİLGİ VE KALEMTRAŞLAR ÖĞRENCİLERE HEDİYE EDİLDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sınavlardan arta kalan kalem ve silgilerle öğrencilerin yüzünü güldürdüler
93 views
18 Şubat 2021 - 13:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Düzce’de köy okullarında yoğun kar yağışı sebebiyle gecikmeli başlayan yüz yüze eğitimin il gününde, öğrencilere sürpriz yapan gönüllü gençler, sınavlardan topladıkları kalem, silgi ve kalemtıraşları öğrencilere hediye etti.

Düzce’de 15 Şubatta köy okullarında başlaması gereken yüz yüze eğitim, yoğun kar yağışı nedeniyle 18 Şubat tarihine ertelenmişti. Okulların açılmasıyla birlikte de Düzce’de köy ve seyrek nüfuslu yerleşim alanlarında bulunan 72 ilk ve ortaokul ile il ve ilçe merkezlerinde bulunan 37 bağımsız anaokulunda 9 bin 175 öğrenci yüz yüze eğitime başladı. Yüz yüze eğitim ilk gününde Gölormanı Köyü İlkokulu’na giden Düzce Gençlik Merkezi gençleri ve gönüllüleri, miniklerin ilk gün heyecanına ortak oldu. 2020 Yılında yapılan sınavların sonrasında sınav merkezlerinden topladıkları ÖSYM’nin sınava giren öğrencilere verdiği kalem, silgi ve kalemtıraş setlerini uzun zaman sonra yeniden okullarına kavuşan öğrencilere hediye ettiler.

Okullarına kavuşmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten öğrenciler ise evden ders çalışırken internette yaşanan aksaklıklar sebebiyle zorluk çektiklerini dile getirdiler. Yüz yüze eğitimin ilk gününde öğrencilere destek olmak istediklerini ifade eden Düzce Gençlik Merkezi Müdürü Samet İnce de, “Çevreyi temiz tutmak için ger dönüşüm kapmamız çerçevesinde üniversite sınavı sonrasında sınava giren öğrencilerden topladığımız kalem, silgi ve kalemtıraş setlerini bugün okula yeniden başlayan kardeşlerimize hediye ettik. Hem hediyelerimizi verdik hem de iyi dersler diledik” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.