Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Atay, “Hassas olmamız lazım”

DÜZCE VALİSİ CEVDET ATAY, MEYDANA GELEBİLECEK YANGIN OLAYLARI İLE İLGİLİ ALINACAK TEDBİRLER HAKKINDA BİLGİLER ALDI. ATAY, “HEM GÜVENLİK KUVVETLERİMİZ, HEM ORMAN TEŞKİLATIMIZ HEM DE DİĞER KURUMLARIMIZIN HASSAS OLMASI LAZIM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Atay, “Hassas olmamız lazım”
94 views
03 Ağustos 2021 - 10:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Düzce Valisi Cevdet Atay, meydana gelebilecek yangın olayları ile ilgili alınacak tedbirler hakkında bilgiler aldı. Atay, “Hem güvenlik kuvvetlerimiz, hem orman teşkilatımız hem de diğer kurumlarımızın hassas olması lazım” dedi.

Vali Cevdet Atay, Düzce’de meydana gelebilecek yangın olaylarına karşı alınan tedbirler hakkında, Orman İşletme Müdürlüğü yetkililerinden bilgi aldı.

Herkesin hassas ve duyarlı olmasını isteyen Vali Atay, ’’Orman yangınlarının çoğunluğu insan kaynaklı yangınlar. Bunun başında anız yangınları geliyor. Anızla mücadelede başarılı olursak yangınla mücadelede başarılı oluruz. Hepimiz hazırlıklı olmalıyız. Hem güvenlik kuvvetlerimiz, hem orman teşkilatımız hem de diğer kurumlarımızın hassas olması lazım. Gelecek nesillere daha güzel bir şekilde bu ülkeyi bu toprakları bırakırız. Sağlıklı yaşamın başında, temiz ve yeşil bir doğa bulunmaktadır. Yaşadığımız çevreyi korumak, bozulmadan geleceğe aktarmak, çocuklarımıza sağlıklı bir dünya bırakmanın temel şartıdır. Bundan dolayı ormanlara gerekli önemin verilmesi hayati önem taşımaktadır” dedi.

Toplantıda, orman yangınları ile ilgili Düzce’de ki istatistiki veriler, personel ve yangınlarda kullanılan araç gereç durumlarının yer aldığı ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.