Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vizyon konferansları kitap oldu

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN ÖNCÜLÜK ETTİĞİ VE GEÇTİĞİMİZ YIL DÜZENLENEN “TÜRKİYE VİZYON KONFERANSLARI” KİTAP HALİNE GETİRİLDİ. DÜZCE’DEKİ ORGANİZASYONA KATILAN 17 İSMİN ANLATTIKLARININ DERLEMESİ OLAN KİTAP “DÜZCE’DEN TÜRKİYE’NİN VİZYONUNA KATKI” ANA FİKRİ İLE OKUYUCUYA ULAŞACAK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vizyon konferansları kitap oldu
120 views
10 Ekim 2020 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün öncülük ettiği ve geçtiğimiz yıl düzenlenen “Türkiye Vizyon Konferansları” kitap haline getirildi. Düzce’deki organizasyona katılan 17 ismin anlattıklarının derlemesi olan kitap “Düzce’den Türkiye’nin Vizyonuna Katkı” ana fikri ile okuyucuya ulaşacak.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Türkiye Vizyon Konferansları” toplantılarının kitap halinde piyasaya çıktığını sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile duyurdu. Başkan Özlü’nün girişimleri ile düzenlenen ve yalnızca Düzce ölçeğinde değil, ülke çapında ses getiren organizasyonda birbirinden değerli 17 isim Düzcelilerle bir araya geldi. Tecrübe ve bilgi birikimlerini Düzcelilerle paylaşan isimleri hemşehrileri ile buluşturmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özlü kitabın lansmanının önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini söyledi.

“Geleceğe odaklandık”

Başkan Özlü konferanslara konuşmacı ve dinleyici olarak katılan herkese teşekkür ederek “Türkiye Vizyon Konferanslarında; kendi alanında temayüz etmiş 17 fikir sahibini, aydını Kültür Merkezimizde Düzceli kardeşlerimizle buluşturduk. Siyasetten felsefeye, sosyolojiden ekonomiye, teknolojiden kentleşmeye kadar çok geniş bir yelpazede konuşmalara, sorulara ve cevaplara tanık olduk. Konferanslarımıza katılan değerli konuşmacılarımızdan ilham ve enerji aldık. Geçmişe ve bugüne değil, geleceğe odaklandık. Ülkemize bir ‘vizyon’ tasarlamanın, bu vizyona katkıda bulunmanın heyecanını yaşadık” diye konuştu.

“Fikirler manzumesi”

Kitabın hazırlanma süreci konusunda açıklamada bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Türkiye için vizyon tasarımı kitabının herkesin kütüphanesinde olması gereken bir eser olduğunu belirterek “Bu organizasyonda çok kıymetli ve kesinlikle kulak verilmesi, not edilmesi gereken fikirler ortaya çıktı. Sonuçta bu fikirlerin yalnızca konferanslardaki dinleyicilerde kalmaması adına ‘Fikirler Manzumesi’ olarak gördüğümüz bu kitabı hazırlamayı düşündük. İnanıyorum ki; her okuyucu bu kitapta kendinden bir şeyler bulacak, bu kitap herkesin kütüphanesinde olması gereken bir eserdir. Başta gençlerimiz olmak üzere güzel ülkemize, yaşadığımız dünyaya, milletimize ve medeniyetimize dair bilgiler edinecektir. Tavsiyem; ülkemizin gelecek vizyonuna katkı sağlamak açısından ufkunu genişletmek isteyen herkesin bu kitabı okumasıdır” ifadelerinde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.