Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yönetimin insani boyutları anlatıldı

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ TOPLULUĞU TARAFINDAN ÇEVRİMİÇİ OLARAK DÜZENLENEN “YÖNETİMİN İNSANİ BOYUTLARI” KONULU ETKİNLİĞE, ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DEKANI HALK SAĞLIĞI ANABİLİM DALI BAŞKANI VE SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANI PROF. DR. HAYDAR SUR KONUK OLARAK KATILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yönetimin insani boyutları anlatıldı
78 views
23 Haziran 2021 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE(İHA) – Düzce Üniversitesi Sağlık Yönetimi Topluluğu tarafından çevrimiçi olarak düzenlenen “Yönetimin İnsani Boyutları” konulu etkinliğe, Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Haydar Sur konuk olarak katıldı.

Sağlık Yönetimi Topluluğu Organizasyon Departmanı Başkanı Pınar Kaçar’ın moderatörlüğünde başlayan etkinlikte, topluluk başkanı Sema Tıkman ve topluluğun akademik danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Dilek Şahin açılış konuşması gerçekleştirdi. Öğrenci topluluklarına verdiği önemi dile getirerek sözlerine başlayan Prof. Dr. Haydar Sur; yönetimin boyutları, yöneticilerde olması gereken tutum ve davranışlar, yönetim biliminin başarısızlıkları, yönetimde etkili olabilmenin yolları ve değişim yönetimi konuları hakkında bilgi ve deneyimlerini anlattı. Yönetimde özellikle; merhamet, iletişim ve iş birliğinin önemine vurgu yapan Prof. Dr. Haydar Sur, Üniversitemizde yaptığı bu etkinliğe özel olarak belirlediği ‘Olumlu Duygularda Ortak Payda Oluşturmak’ (ODOPO) sloganını da öğrencilerle paylaşarak, yönetimde olumlu duyguların ne derece önemli olduğunun altını çizdi. Yönetimde teorik bilgilerin ve becerilerin yanı sıra insani duyguların önemine dikkat çeken Prof. Dr. Sur, yöneticiler için sevgi ve saygının, literatür bilgileri kadar mühim olduğunu dile getirdi. Kendisinin başarılı yönetici anlayışını da paylaşan Haydar Sur, sunumunu ‘‘Yönetici unutmasın; Başarı Ancak Birlikte Elde Edilir’’ sözüyle sonlandırdı. Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte, Prof. Dr. Haydar Sur’a ve etkinliği düzenleyen Sağlık Yönetimi Topluluğu ekibine, Sağlık yönetimi öğrencileri tarafından, düzenledikleri anlamlı etkinlik için teşekkür edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.