Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yüksek kazanç amaçlayan işletmelerde sıkı üretim takibi şart

ÜRETİM SÜREÇLERİNİ ETKİN BİR ŞEKİLDE YÖNETEBİLMEK İÇİN, ETKİN KONTROLÜN GEREKLİLİĞİNİ VURGULAYAN BİLSOFT YAZILIM GENEL MÜDÜRÜ AHMET VELİ, ÜRETİM YAPAN İŞLETMELERİ YÜKSEK KAZANÇ İÇİN ÜRETİM SÜREÇLERİNİ SIKI TAKİBE DAVET ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yüksek kazanç amaçlayan işletmelerde sıkı üretim takibi şart
139 views
27 Mart 2021 - 12:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE (İHA) – Üretim süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilmek için, etkin kontrolün gerekliliğini vurgulayan Bilsoft Yazılım Genel Müdürü Ahmet Veli, üretim yapan işletmeleri yüksek kazanç için üretim süreçlerini sıkı takibe davet etti.

Üretim sürecinin takibi bir işi başarılı kılmak için temel unsurlardan biri olduğunu belirten Bilsoft Yazılım Genel Müdürü Ahmet Veli, işletmelerin gelir ve giderlerini kontrol etmenin işletmeciler için önemli olduğuna vurgu yaptı. Veli, “Hammadde girişi ve ürün çıkışı gibi hareketler kağıt üzerinde kontrol etmek kolay görünebilir. Ancak uygulama ve sonuç açısından farklı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Her işletmenin genel giderleri vardır. Gelir ve giderleri ölçmek için aynı zamanda iyi bir takip mekanizması ve yazılım desteği sağlanmalıdır. Bu nedenle, envanter yöntemleri, stok, hammadde ve ürün çıkışı gibi hareketler hakkında detaylı bilgi verilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde kar-zarar hesaplamalarında hata yapma şansı ortadan kalkabilir ve kar oranı ciddi derecede artabilir” dedi.

Genel Müdür Veli, sürecin kontrol altında tutup maksimum kar elde edilmesi için otomasyona geçilmesi büyük kolaylık sağlayacağını ekledi. Veli, otomasyonu sağlayan üretim programları mevcut olduğunu, işletmelerin, üretim programlaması sayesinde uygun kalitede, hatasız, doğru maliyet analizi ve planlaması ile sistem kaosuna neden olmadan ürünlerin üretimini sağlayabileceğini aktardı.

Öte yandan Bilsoft Yazılım 2005’ten beri işletmelerin gelir-gider, stok takibi, üretim hareketleri otomasyonu gibi dijital dönüşümlerinde 95000’nin üzerinde kullanıcısına desteklerini veriyor. Geliştirdiği üretim modülü ile de işletmelerin detaylı üretim raporları, ham madde ekleme, ürün oluşturma ve sorgulama gibi büyük kolaylıkları sağlayarak KOBİ’lerin kayıplarını en aza indirerek karların artmasını sağlıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.