Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Asar Deresinde çalışmalar başlıyor

DÜZCE ŞEHİR MERKEZİNDEN GEÇEN ASAR DERESİ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLAMA TALİMATI VEREN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, ASAR DERESİ REKREASYON PROJESİNİN TAMAMLANMASIYLA BİRLİKTE DÜZCE DOĞAL GÜZELLİKLERİNİN ŞEHRE GELEN MİSAFİRLERE TANITIMINDA ETKİLİ OLACAĞINI DİLE GETİRDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Asar Deresinde çalışmalar başlıyor
110 views
08 Mart 2021 - 10:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce şehir merkezinden geçen Asar Deresi için çalışmalara başlama talimatı veren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Asar Deresi rekreasyon projesinin tamamlanmasıyla birlikte Düzce doğal güzelliklerinin şehre gelen misafirlere tanıtımında etkili olacağını dile getirdi.

Düzce kent meydanından geçen ve şehri ikiye bölen Asar Deresi’nin çevresinde ve dere yatağında düzenlemeler yapılarak doğal güzelliklerin ön plana çıkartılması için yapılan Asar Deresi Rekreasyon çalışmaları başladı. Rekreasyon projesinin başladığı bölgede inceleme yapan Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışmaları yürüten Belediye Başkan Yardımcıları Serkan Yılmaz ve Celal Kasapoğlu ile birim müdürlerinden bilgiler aldı. Asar Deresi rekreasyon projesi kapsamında yapılması planlanan çalışmaları da inceleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, proje incelemesinin ardından yaptığı açıklamada ise; “Asar Deresi rekreasyon projesi ile birlikte Düzce’mizin doğasının ve güzelliğinin ön plana çıkarılma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Hemşehrilerimize ve şehrimize gelen misafirlerimize doğal güzelliğiyle etkileyen bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.