Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DTSO Başkanı Şahin “Üretimde dijital dönüşüm önemli”

ÜRETİMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM ONLİNE SEMİNERİNDE KONUŞAN DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM (DTSO) KURULU BAŞKANI TUNCAY ŞAHİN, YENİ VİZYONUN EN ÖNEMLİ MADDESİNİN ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİ İLE BÖLGE SANAYİSİNİN TEKNOLOJİK VE DİJİTAL DÖNÜŞÜMLERİNE KATKI SAĞLAMAK OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
DTSO Başkanı Şahin “Üretimde dijital dönüşüm önemli”
163 views
28 Nisan 2021 - 12:48
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Üretimde Dijital Dönüşüm Online Seminerinde konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim (DTSO) Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, yeni vizyonun en önemli maddesinin Üniversite-Sanayi işbirliği ile bölge sanayisinin teknolojik ve dijital dönüşümlerine katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Üretimde dijital dönüşüm projesi kapsamında KOSGEB İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin’in konuşmacı olarak katıldığı “Üretimde Dijital Dönüşüm Online Semineri gerçekleştirdik. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından online semineriıe konuk olan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, dijitalleşme konusunun önemini belirterek, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürütmekte olduğu Üretimde Dijital Dönüşüm Projesinin Düzce’ye önemli bir katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.

Daha sonra söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, 2018 yılında göreve geldikten sonra belirledikleri yeni vizyonun en önemli maddesinin Üniversite-Sanayi işbirliği ile bölge sanayisinin teknolojik ve dijital dönüşümlerine katkı sağlamak olduğunu, Üretimde Dijital Dönüşüm Projesinin de bu amaca yönelik olarak hazırlandığını söyledi.

KOSGEB Müdürü Necdet Yaşar Şahin, sanayide dijitalleşme proje teklif çağrısı ile ilgili olarak, teklif çağrısı kapsamında kimlerin başvuru yapabileceği, proje konularının neler olabileceği, destek tutarları ve destek oranları hakkında bilgiler verdi. Proje konuları ile ilgili alt başlıklar, proje konusunu belirlerken ve başvuru sürecinde dikkat edilmesi gereken önemli hususların da ele alındığı program, katılımcıların sordukları soruların cevaplandırılmasından sonra sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.