Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Belediyesi kanal açma aracı alacak

DÜZCE BELEDİYESİ, BİRÇOK MÜDÜRLÜĞÜN TEKNİK VE ARAÇ DONANIMINI YENİLEYEREK HİZMET YARIŞINDA GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR. SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE ETMEK VE KANAL AÇMAK İÇİN KUKA ADI VERİLEN ARAÇLARIN ALIMI İÇİN GİRİŞİM YAPILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Düzce Belediyesi kanal açma aracı alacak
122 views
04 Haziran 2021 - 14:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Belediyesi, birçok müdürlüğün teknik ve araç donanımını yenileyerek hizmet yarışında gücüne güç katmaya devam ediyor. Su baskınlarına anında müdahale etmek ve kanal açmak için Kuka adı verilen araçların alımı için girişim yapıldı.

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tam donanımlı kanal açma aracı ihtiyacı için Ankara ve İzmir’de ilgili firmalar ile görüşmeler yaptı. Hızla büyüyen ve nüfus artışı yaşayan Düzce’de kanalizasyon hizmetlerinde daha verimli ve hızlı müdahale edebilmek amacıyla tam donanımlı kanal açma ve temizleme araçları için firmalarla teknik görüşmeler yapıldı. Kuka adı verilen donanımla araç ile aynı zamanda yağışlı havalarda su baskınlarını engellenebilecek.

10 bin su sayacı değişecek

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, vatandaşların mağdur edilmemesi amacıyla geçtiğimiz yıl başlattığı su sayaçlarının değişim çalışmalarına 2021 yılında da devam edecek. 3516 sayılı Ölçüler Ve Ayar Kanunu’na göre kullanım ömrü 10 yılı geçmiş su sayaçlarının periyodik muayene ve kontrolü ile değişimi için 10 Bin adet çok huzmeli su sayacı ile ilgili sözleşme ve kabul işlemleri müdürlük tarafından gerçekleştirildi.

2021 yılı içerisinde geçen yıl da olduğu gibi Düzce’de 10 Bin adet belirlenen abonelerde su sayaçlarının değişimi yapılacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.