Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İş aramakta bulmakta HES Koduyla

DÜZCE İŞ-KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRKİYE VE DÜNYAYI ETKİSİ ALTINA ALA KORONA VİRÜS NEDENİYLE ÖNLEMLERİNİ ARTIRDI. PANDEMİ SÜRECİNDE İŞVEREN VE ÇALIŞANLARIN İŞGÜCÜNE DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN TATİL GÜNLERİNDE BİLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDEN İŞ KUR ÖNLEMLERİNİ ARTIRARAK HEM ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI HEMDE İŞ ARAYANLARIN SAĞLIĞI İÇİN HES KODU MECBURİYETİ GETİRDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İş aramakta bulmakta HES Koduyla
89 views
06 Kasım 2020 - 14:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce İş-kur İl Müdürlüğü Türkiye ve dünyayı etkisi altına ala korona virüs nedeniyle önlemlerini artırdı. Pandemi sürecinde işveren ve çalışanların işgücüne devam edebilmesi için tatil günlerinde bile çalışmaya devam eden İş Kur önlemlerini artırarak hem çalışanlarının sağlığını hemde iş arayanların sağlığı için HES Kodu mecburiyeti getirdi.

Türkiyeyi ve Dünyayı etkisi altına alan korona virüs tedbirleri, birçok kurumda genişletilerek alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda pandemi sürecinde iş hayatının olumsuz etkilenmemesi için tatil günlerinde bile çalışmaya devam eden İş Kur Düzce İl Müdürlüğü de bir takım tedbirler alarak hem çalışanlarının hemde ş arayaların sağlığını korumak için HES Kodu mecburiyeti getirdi. İş hayatına yeni katılacakların ilk başvurularını yaptığı işkur il müdürlüğü hayata getirdiği HES Kodu ile başvuru mecburiyeti ile ham çalışanlarının hem iş başvurusu yapanların sağlığını ön planda tutuyor. Ayrıca getirilen HES Kodu mecburiyeti ile vatandaşları iş hayatına atıldıklarında korona virüs olup olmadıklarını da görmüş oluyor. Olası korona virüs durumunda ise sağlık ekiplerine haber vererek, başvuru yapanların başlayacakları işyerine korona virüs bulaştırmadan erken dönemde karantinaya alınmaları da sağlamış oluyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.