Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Öğrencilerden kazı çalışmalarına destek

KONURALP ANTİK TİYATRO’DA YAPILAN KAZI ÇALIŞMALARINI ZİYARET EDEREK, TARİHİN AYDINLATILMASI ÇALIŞMALARINA TANIKLIK EDEN FARABİ LİSESİ ÖĞRENCİLERİ VE DÜZCE BELEDİYESİ ÇOCUK KULÜBÜ ÖĞRENCİLERİ, BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN BAŞLATMIŞ OLDUĞU DÜZCE’YE GEL KAMPANYASINA DA DESTEK VERDİLER.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Öğrencilerden kazı çalışmalarına destek
106 views
03 Kasım 2020 - 17:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE (İHA) – Konuralp Antik Tiyatro’da yapılan kazı çalışmalarını ziyaret ederek, tarihin aydınlatılması çalışmalarına tanıklık eden Farabi Lisesi öğrencileri ve Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün başlatmış olduğu Düzce’ye Gel Kampanyasına da destek verdiler.

Düzce Farabi Lisesi öğrencileri ile Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri, Konuralp Antik Tiyatro’da devam eden kazı çalışmalarına destek verdi. Öğrenciler, programda antik tiyatro hakkında bilgi almalarının yanında kazı çalışmalarına da destek oldu. Kazı alanının konuğu olan Farabi Lisesi öğretmen ve öğrencileri, rehber eşliğinde gün yüzüne çıkartılan alanları gezerken aynı zamanda bilgi aldılar. Öğrenciler daha sonra, kazı çalışması yapan ekiplerin yanına geçerek, yardım ettiler. Antik Tiyatro’nun öğleden sonraki misafirleri olan Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri de kazı alanı etrafında meraklı bakışlarla çalışmaları izleyerek, bölgenin tarihi konusunda kendilerine aktarılan bilgileri ilgi ile dinledi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Antik tiyatronun tüm Türkiye’de bilinirliliğini arttırılması ve ziyaret edilmesi için başlattığı Düzce’ye Gel kampanyasına da destek vermeyi ihmal etmediler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.