Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Taşlı toplantıya katıldı, sorunları aktardı

5. BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF SANATKAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI, TELEKONFERANS SİSTEMİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIYA KATILIM SAĞLAYARAK DÜZCE’NİN VE BÖLGENİN SORUNLARINI KATILIMCILARA AKTARDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Taşlı toplantıya katıldı, sorunları aktardı
85 views
02 Kasım 2020 - 17:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DÜZCE (İHA) – 5. Bölge Birliği ve Düzce Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, telekonferans sistemi ile gerçekleştirilen toplantıya katılım sağlayarak Düzce’nin ve bölgenin sorunlarını katılımcılara aktardı.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ve esnafların sorun ile sıkıntılarının konuşulduğu Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir Akgül, Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan, Halk Bank Esnaf Dairesi Başkanı Ahmet Erdoğan’da katılım sağladı. 5. Bölge Birliği ve Düzce Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı’da toplantıya katılarak Düzce ve bölgenin sorunlarını katılımcılara aktardı.

Taşlı, “TESKOMB Genel Başkanımız Abdülkadir Akgül Başkanlığında Telekonferans sistemi ile yönetim kurulu, denetim kurulu ve Bölge Birliği Başkanları ile toplantı gerçekleştirdik. Genel Başkanımız toplantı esnasında Telefon aracılığı ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ile görüşme yaparak esnafımızın talep ve isteklerini bizzat iletti. 5. Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerimizin ve Esnafımızın taleplerini Genel Başkanımıza iletme fırsatı elde ettik. Bölgemize bağlı kooperatiflerimizde her hangi bir plasman sorununun olmayacağı bilgisi veren Genel Başkanımız A. Kadir Akgül’e Bölge Birliğimize bağlı Kooperatiflerimiz ve Bölge Esnafımız adına şükranlarımı sunarım” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.