Düzce Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Üniversitesi gönüllüsü oldular

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’Nİ HALKIN DAHA YAKINDAN TANIMASINI SAĞLAMAK AMACIYLA HER AYIN SON ÇARŞAMBA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN “AÇIK KAMPÜS” UYGULAMASI KAPSAMINDA DÜZCE ÜNİVERSİTESİ, FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ KONUK ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Düzce Üniversitesi gönüllüsü oldular
64 views
23 Şubat 2022 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Düzce Üniversitesi’ni halkın daha yakından tanımasını sağlamak amacıyla her ayın son Çarşamba günü gerçekleştirilen “Açık Kampüs” uygulaması kapsamında Düzce Üniversitesi, Fen Lisesi öğrencilerini konuk etti.

Üniversite-şehir bütünleşmesine önemli katkılar sağlayan ve kamuoyu tarafından da takdir edilen bir uygulamaya dönüşen “Açık Kampüs”te Düzce Fen Lisesi öğrencileri, öğretmenleri rehberliğinde Düzce Üniversitesi Mühendislik ve Tıp Fakültesi’ni ziyaret etti.

Fakültelerin bölümleri, eğitim-öğretim faaliyetleri, laboratuvarları, sosyal ve kültürel etkinlikleri ve kampüs hayatı hakkında konuk öğrencileri bilgilendiren Düzce Üniversitesi yetkilileri; özellikle sanayi geliri ve Mühendislik alanındaki uluslararası başarılardan söz ederek Düzce Üniversitesi’nin bir dünya üniversitesine dönüştüğünü vurguladı.

Düzce Üniversitesi’nin teknolojik olanaklara sahip dersliklerini, uygulama alanlarını ve laboratuvarlarını ziyaret eden öğrenciler, üniversite eğitimi ve kampüs yaşamı konularında merak ettikleri tüm soruların cevaplarına ulaşma imkanı elde etti. Etkinliğin sonunda, Açık Kampüs Diploması takdim edilerek Düzce Üniversitesi gönüllüsü olan konuk öğretmen ve öğrenciler, kendilerine yakın ilgi gösteren Üniversite Yönetimi’ne ve yetkililerine teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.